نشست صمیمی کتابداران با فرماندار محترم شهرستان گچساران

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  موضوع: اخبار | نویسنده: محمدرحیم الهیان

  نشست کتابداران شهرستان گچساران با آقای رحیمی فرماندار محترم در محل کتابخانه فردوسی برگزار گردید.

  در ابتدای نشست و به پیشنهاد فرماندار محترم هرکدام از مسئولین و کتابداران کتابخانه های عمومی به معرفی و بیان مشکلات و نظرات و دغدغه های جامعه کتابداری پرداختند. یکی از مشکلات کتابخانه رودکی که در جلسه مطرح شد کمبود نیرو و همچنین تقاضا برای آسفالت کردن محوطه اطراف کتابخانه بود که خوشبختانه فرماندار قول همکاری در این زمینه را دادند.

  بعد از شنیدن حرف های دل کتابداران و مشکلات آنها آقای رحیمی ضمن تشکر و قدردانی از مجموعه کتابخانه های عمومی و ابراز خشنودی از حضور در این جلسه فرهنگی به جایگاه و نقش مهم کتابداران در جامعه اشاره و فرمودند امروزه با توجه به نیاز جامعه به مطالعه بار سنگینی بر دوش شما گذاشته شده که امیدواریم در این راه گام های محکم و استواری بردارید و در این راه از هیچ کوششی جهت پیشیبرد این هدف دریغ نخواهم کرد.

  ایشان در ادامه افزودند : بنده تمامی مشکلات و نظرات شما را یادداشت و تمام تلاش خود را بکار گرفته تا  انشالله مرتفع گردد.

  در پایان جلسه از تمامی کتابداران شهرستان با اهدا لوح تقدیر از طرف فرماندار محترم تقدیر و تشکر و همچنین از به رسم یادبود یک جلد کتاب از طرف کتابداران به فرماندار اهدا گردید.

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 10 دی 1396 ساعت: 0:59
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها